Nazvanie mobilnogo menu
Готель на Площі Ринок
готель у Львові
локація:
рік:
програма:
розмір:
стадія:
команда:
Віктор Зотов, Катерина Долгая, Юрій Кривохатько, Кирило Цуман, Сергій Ферлей
концепція
2200 м²
готель
2009
Львів, Україна
Головний принцип – не нашкодити.

Будинок №15 на пл. Ринок знаходиться в самому серці історичного центру Львова.

Головною базою, на якій будується розвиток даного проекту: делікатне ввічливе тонке ставлення привнесеного нового елемента до дорогоцінного контексту та минулого. Існуюча забудова ділянки складається з двох будівель: кам'яниця №15 під назвою Шимонівська збудована в XVI – поч. ХХ ст. (охоронний №326/14) з виходом фасаду на пл. Ринок та менш цінна 3-х поверхова будівля у дворі.

Кам'яниця №15 як зовні, так і в інтер'єрах реставрується з залученням місцевих професіоналів Ресторан в підвалі зберігається та модернізується.

3-х поверхова будівля у дворі відповідно до цієї концепції підлягає знесенню. На ії місці пропонується новий будинок готельного призначення. Рішення фасадів нової будівлі передбачається виконати з перфорованих металевих листів (мідь або поцинковані) Використовуються суцільноскляні вітражі та личкування натуральною деревиною.

Обидві будівлі мають функціонувати як єдиний організм. З підвалу по 4 поверх включно стара кам'яниця та новий дім з'єднані легким напіввідкритим атріумом та переходами з доступом до ліфта.

У глибині двору напроти вікон житлового будинку №11 по вул. Староєврейській новий будинок має лише озеленені тераси з пожежними сходами. Існуючий мур у зелений сусідній двір напроти нових вікон може бути демонтований для покращення видів.
Розгортка по Площі Ринок
Ситуація
Ситуація
Ділянка проектування. Трансформація
Існуючий стан
Знесення не цінної будівлі
Відступ від пам'ятки
Відступ від сусідньої будівлі
Екструд
Забезпечення видами
Елементи нової будівлі
Матеріали оболонки
План 1-го поверху
План 6-го поверху